Български футболен съюз - Зонален съвет - гр. Велико търново - Програма - Северозападна " В " аматьорска футболна група

                                                    

    

                          

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ – ЗОНАЛЕН СЪВЕТ ГР.ВЕЛИКО ТЪРНОВО

 ПРОГРАМА

СЕВЕРОЗАПАДНА ,,В” АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

 

І   КРЪГ – 16.08. – 18.00 ч.

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК           -      ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН         - 2 : 1 

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА    -    ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                          -   ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО                 -   ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                       -   ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА                 -     ,,БДИН” ВИДИН

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ                 -      ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ               -      ,,БОТЕВ” ДИМОВО

 

ІІ   КРЪГ – 23.08. – 18.00 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН         -       ,,БОТЕВ” ДИМОВО                     - 3 : 1

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ               -        ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,БДИН” ВИДИН                               -    ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА      -        ,,АВДАР” Б. СЛАТИНА

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ       -       ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО            -      ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                         -     ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК            -      ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

 

ІІІ   КРЪГ – 30.08. – 18.00 ч.

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА   -           ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН        - 5 : 0

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                           -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО                  -      ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                        -      ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА                   -      ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ                   -       ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ                 -       ,,БДИН” ВИДИН

,,БОТЕВ” ДИМОВО                            -     ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

 

ІV   КРЪГ – 06.09. – 17.00 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН           -    ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ                  - 2 : 0

,,БДИН” ВИДИН                                -   ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА       -        ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ       -         ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО            -       ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                         -    ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК           -       ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА  -        ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

 

V   КРЪГ – 13.09. – 17.00 ч.

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                         -      ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       2:0

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО               -      ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                     -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА               -       ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ               -       ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ             -       ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,БОТЕВ” ДИМОВО                        -      ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ              -          ,,БДИН” ВИДИН

 

   КРЪГ – 20.09. – 17.00 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН        -      ,,БДИН” ВИДИН              -

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА     -       ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ     -        ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО          -      ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                       -    ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК         -       ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА  -      ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                         -  ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

 

VІІ   КРЪГ – 27.09. – 17.00 ч.

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО               -      ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН     3 : 0

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                     -      ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА                -      ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ                -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ              -      ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,БОТЕВ” ДИМОВО                        -      ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ             -         "ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

 

VІІІ   КРЪГ – 04.10. – 16.00 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН        -      ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА        3:1

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ    -          ,,БДИН” ВИДИН

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО         -       ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                      -      ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК        -        ,, ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА  -       ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                         -    ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

 

ІХ   КРЪГ – 11.10. – 16.00 ч.

,,БОТЕВ”КОЗЛОДУЙ                   -       ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН              - 1:1

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА             -       ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ             -        ,,ГИГАНТ”  БЕЛЕНЕ

,,ЛЕВСКИ2007” ЛЕВСКИ            -        ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,БОТЕВ” ДИМОВО                     -        ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ           -            ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,БДИН” ВИДИН                          -         ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА   -           ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

 

Х   КРЪГ – 18.10. – 16.00 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН     -        ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ           -   4:0

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО       -         ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                    -       ,,БДИН” ВИДИН

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -         ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА    -     ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                    -         ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО          -          ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -          ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

 

ХІ  КРЪГ – 25.10. – 16.00 ч.

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА         -         ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН          -  4:0

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ          -        ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ        -        ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,БОТЕВ” ДИМОВО                  -         ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ        -           ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,БДИН” ВИДИН                       -         ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -         ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -        ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

 

ХІІ   КРЪГ – 01.11. – 14.30 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      -    ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО               3:0

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                 -       ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК    -        ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА   -   ,,БДИН” ВИДИН

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                   -     ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО         -      ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -      ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА         -      ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

 

ХІІІ   КРЪГ – 08.11. – 14.30 ч.

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ          -     ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН              2:3

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ        -     ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

,,БОТЕВ” ДИМОВО                  -     ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ        -       ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,БДИН” ВИДИН                       -      ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -      ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО       -     ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

 

ХІV   КРЪГ – 15.11. – 14.30 ч.

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН     -     ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                         1:3

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК      -       ,,ЛОКОМОТИВ”ДРЯНОВО

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА  -    ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                   -      ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО          -     ,,БДИН” ВИДИН

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -        ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА         -         ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ         -         ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

 

ХV   КРЪГ – 22.11. – 14.00 ч.

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ      -       ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН           0:0

,,БОТЕВ” ДИМОВО                -       ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ     -          ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

,,БДИН” ВИДИН                     -      ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА   -    ,,ЯНТРА 1919” ГАБРОВО

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -     ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО        -    ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                  -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК