Програма - футбол деца и юноши младша и старша възраст - есен 2009г.

 

ПРОГРАМА

ДЕЦА ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО 2009 / 2010г. ЕСЕН

 

 

І – ВИ КРЪГ 27.09.2009г. – 10.30ч.

 

1. ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО               -     ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО

2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН    -     ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ                       4:1

 

ІІ – РИ КРЪГ 04.10.2009г. 10.30ч.

 

1. ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО                 -     ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ

2. ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО              -     ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН         5:0

 

ІІІ – ТИ КРЪГ 11.10.2009г. 10.30ч.

 

1. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -   ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО                             1:6

2. ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ                     -   ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО

 

ІV – ТИ КРЪГ 18.10.2009г. 10.30ч.

 

1. ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО                -   ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО

2. ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ                    -   ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН               0:5

 

V – ТИ КРЪГ 25.10.2009г. 10.30ч.

 

1. ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ                     -     ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО

2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -    ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО                      1:1

 

VІ – ТИ КРЪГ 01.11.2009г. 10.30ч.

 

1. ,,СКАЛА” ЗВЕРИНО              -   ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН                  4:0

2. ,,ОРЕЛ 19” ОРЯХОВО           -   ,,МИЗИЯ” МИЗИЯ

  

ПРОГРАМА ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ ЗОНА ВРАЦА ЕСЕН 2009г.

 

 

 

І – ВИ КРЪГ 25.09.2009.г. 17.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА            - ,,МИЗИЯ” КНЕЖА

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                 -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       8 : 0

3. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                    -  ,,ИСКЪР” РОМАН

4. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -  ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ

 

ІІ – РИ КРЪГ 02.10.2009г. 16.00ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                       -  ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ

2. ,,ИСКЪР” РОМАН                        -  ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

3. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      -  ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                      1:5

4. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА            -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

 

ІІІ – ТИ КРЪГ 09.10.2009г. 16.00ч.

1. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                 -   ,,МИЗИЯ” КНЕЖА

2. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                    -   ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

3. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН        6:1

4. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ            -  ,,ИСКЪР” РОМАН

 

ІV – ТИ КРЪГ 16.10.2009г. 16.00ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                      -  ,,ИСКЪР” РОМАН

2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН    -  ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ        2:6

3. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА          -  ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

4. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -  ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ

 

V – ТИ КРЪГ 23.10.2009г. 16.00ч.

1. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                    -  ,,МИЗИЯ” КНЕЖА

2. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

3. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ            -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

4. ,,ИСКЪР” РОМАН                        -  ,,ТОПРЕДО 2004” БОРОВАН      4:0

 

VІ – ТИ КРЪГ 30.10.2009г. 16.00.ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                          -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН     6:1

2. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА               -  ,,ИСКЪР” РОМАН

3. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                    -  ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ

4. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                       -  ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

 

VІІ – МИ КРЪГ 06.11.2009г. 14.30ч.

1. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА     -  ,,МИЗИЯ” КНЕЖА

2. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ”              -  ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ

3. ,,ИСКЪР” РОМАН                            -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

4. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН          -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА        1:6

  

ПРОГРАМА ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ЕСЕН 2009

 

 

 

І – ВИ КРЪГ 25.09.2009г. 15.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА              -  ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                   -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН    12 : 0

3. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА   -  ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ

4.,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ                -  ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА-27.09.09г.-10.30ч.

 

ІІ – РИ КРЪГ 02.10.2009г. 14.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА              -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       -  ,,М. ЛУИЗА” ЛОМ                              0:7

3. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК        -  ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ - 03.10.09г.-10.30ч.

4. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА  - ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА- 04.10.09г.-10.30ч.

 

ІІІ – ТИ КРЪГ 09.10.2009г. 14.00ч.

1. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА   -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН                          8:0

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                  -  ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

3. ,,М. ЛУИЗА” ЛОМ                        -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА – 11.10.09г.-10.30ч.

4. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ    -  ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА – 11.10.09г.- 10.30ч.

 

ІV – ТИ КРЪГ 16.10.2009г. 14.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА        -  ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ             -  ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ

3. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН  -  ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ                             1:4

4. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК   -  ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА – 17.10.09г.- 10.30ч.

 

V – ТИ КРЪГ 23.10.2009г. 14.00ч.

1. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА  -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

2. ,,М. ЛУИЗА” ЛОМ                        -  ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК – 24.10.09г.- 10.30ч.

3. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ    -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА – 25.10.09г.-10.30ч.

4. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН – 25.10.09г.-10.30ч.           3:0

 

VІ – ТИ КРЪГ 30.10.2009г. 14.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА          -  ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -  ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ

3. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК    -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН – 31.10.09г.-13.30ч.              9:2

4. ,,М. ЛУИЗА” ЛОМ                   - ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА – 01.11.09г.-10.30ч.

 

VІІ – ТИ КРЪГ 06.11.2009г. 12.30ч.

1. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА                                          0:4

2. ,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА     -  ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

3. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ       -  ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ – 08.11.09г.-10.30ч.

4. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА   -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ – 08.11.09г.-10.30ч.