Програма по футбол юноши младша възраст зона Враца - Пролет 2010

ПРОГРАМА ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ПРОЛЕТ 2010

 

 

VІІІ – МИ КРЪГ 26.03.2010г. - 13.00ч.

1. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ   - 0:2                

2. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА-28.03.2010г.-10.30ч.

3. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА  -  ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ-28.03.2010г.-10.30ч.

4. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ      -   ПОЧИВА

 

 ІХ – ТИ КРЪГ 02.04.2010г. - 15.00ч.

 1. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ           - ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА  

 2.   ПОЧИВА                               - ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА-04.04.2010г.-10.30ч.

 3. ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ           - ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН-03.04.2010г.-10.30ч.  -  2:0

 4. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ  - ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК-04.04.2010г.-10.30ч.  

                

Х – ТИ КРЪГ 09.04.2010г. - 15.00ч.

 1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА         -  ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ          

 2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -    ПОЧИВА   

 3. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК     -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ-11.04.2010г.-10.30ч.

 4. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА  - ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ-11.04.2010г.-10.30ч.

 

 ХІ – ТИ КРЪГ 18.04.2010г. - 10.30ч.

1.   ПОЧИВА                                       -    ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА

2. ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ               -    ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

3. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ       -   ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН-17.04.2010г.-10.30ч.

4. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА  -   ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК  

 

ХІІ – ТИ КРЪГ 25.04.2010г. - 10.30ч.

 

1. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ             -    ПОЧИВА                   

2. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА        -   ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ      

3. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН -   ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА 

4. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК  -   ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ – 24.04.2010г.-13.30ч.

 

ХІІІ – ТИ КРЪГ 30.04.2010г. 16.00ч.

1. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       -  ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК 

2.   ПОЧИВА                                      -   ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ – 02.05.2010г.-10.30ч.          

3. ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА – 02.05.2010г.-10.30ч.                  

4. ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ     -    ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ – 02.05.2010г.-10.30ч.    

 

ХІV – ТИ КРЪГ 07.05.2010г. - 16.00ч.

1. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА    -   ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ         -   ,,БЕНКОВСКИ” ГАБРОВНИЦА

3. ,,МАРИЯ ЛУИЗА” ЛОМ      -  ,,СЕПТЕМВРИ” МЕДКОВЕЦ – 09.05.2010г.-10.30ч.  

4. ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК  - ПОЧИВА