Програма по футбол юноши старша възраст зона Враца - Пролет 2010г.

ПРОГРАМА ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ ЗОНА ВРАЦА ПРОЛЕТ 2010г.

 

VІІІ – МИ КРЪГ 26.03.2010.г. - 15.00ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                     -  ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА           

2. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ    - 2:6            

3. ,,ИСКЪР” РОМАН                      -  ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                   

4. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ          -    ПОЧИВА

 

ІХ – ТИ КРЪГ 02.04.2010г. - 17.00ч.

1. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ     -   ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                    

2. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ             -   ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   - 9:0

3. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ           -   ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА           

4. ,,ИСКЪР” РОМАН                 -      ПОЧИВА

 

Х – ТИ КРЪГ 09.04.2010г. - 17.00ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                   -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ          

2. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА        -  ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ            

3. ,,ИСКЪР” РОМАН                    -  ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ    

4.,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -    ПОЧИВА

 

ХІ – ТИ КРЪГ 16.04.2010г. - 17.00ч.

1. ,,ИСКЪР” РОМАН                -  ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                   

2. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ    -  ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН  

3. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ            -  ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ          

4. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА    -    ПОЧИВА

 

ХІІ – ТИ КРЪГ 23.04.2010г. - 17.00ч.

1. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                     -   ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ           

2. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА          -   ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ   

3. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -    ,,ИСКЪР” РОМАН               

4. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -      ПОЧИВА

 

ХІІІ – ТИ КРЪГ 30.04.2010г. - 17.00.ч.

1. ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   - ,,МИЗИЯ” КНЕЖА                    

2. ,,ИСКЪР” РОМАН                   -   ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА         

3. ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ        -   ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ              

4. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ                  -     ПОЧИВА

 

ХІV – ТИ КРЪГ 07.05.2010г. - 18.00ч.

1. ,,БОТЕВ” ЛУКОВИТ          -    ,,Ч. БРЯГ” ЧЕРВЕН БРЯГ   

2. ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ        -    ,,ИСКЪР” РОМАН               

3. ,,ЧАВДАР” Б. СЛАТИНА   -    ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН  

4. ,,МИЗИЯ” КНЕЖА              -       ПОЧИВА