Програма северозападна " В " аматьорска футболна група пролет – 2010г.

ПРОГРАМА

СЕВЕРОЗАПАДНА „В” АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА ПРОЛЕТ – 2010г.

 

 

ХVІ  КРЪГ – 07.03. – 15.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН             -          ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК -   1:0

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                           -          ,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХОВИЦА

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО              -          ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ         -         ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,АЛМУС БЕЕР” СТ. МАХАЛА         -         ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ПОЧИВА”                                           -         ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ                  -         ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,БОТЕВ” ДИМОВО                           -          ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

 

ХVІІ  КРЪГ – 14.03. – 15.00ч. / НЕДЕЛЯ/

,,БОТЕВ” ДИМОВО                            -         ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН  -  1:2

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ                 -         ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ                   -         ,,ПОЧИВА”

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА                    -         ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                        -         ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО                  -         ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                           -          ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ЛОКОМОТИВ” Г. ОРЯХ.                -          ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

 

ХVІІІ  КРЪГ – 21.03. – 15.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН           -         ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.  -   1:1

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК            -         ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                         -         ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО            -         ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ       -         ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА        -         ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ПОЧИВА”                                         -         ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ                -         ,,БОТЕВ” ДИМОВО

 

ХІХ  КРЪГ – 28.03. – 15.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ                -        ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН   -  0:0

,,БОТЕВ” ДИМОВО                         -         ,,ПОЧИВА”

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ              -         ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ               -         ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА               -          ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                   -          ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО             -          ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                      -          ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

 

ХХ  КРЪГ – 04.04. – 17.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       -          ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.            -          ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -        ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                    -        ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО       -        ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -      ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА     -     ,,БОТЕВ”ДИМОВО

,,ПОЧИВА”                                      -     ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

 

ХХІ  КРЪГ – 11.04. – 17.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ПОЧИВА”                                      -      ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ             -      ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,БОТЕВ” ДИМОВО                       -      ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ            -      ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ             -      ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА              -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                  -      ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО            -      ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

 

ХХІІ  КРЪГ – 18.04. – 17.00 ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      -     ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                     -     ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.           -     ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -     ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                    -     ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО       -     ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -    ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА    -    ,,ПОЧИВА”

 

ХХІІІ  КРЪГ – 25.04. – 17.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА    -    ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН

,,ПОЧИВА”                                     -    ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ            -    ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,БОТЕВ” ДИМОВО                      -    ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ           -    ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ            -    ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА             -    ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                 -    ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

 

ХХІV  КРЪГ – 02.05. – 18.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН      -    ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО            -    ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                     -     ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.           -     ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -     ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                    -      ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО       -      ,,ПОЧИВА”

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ   -    ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

 

ХХV  КРЪГ – 09.05. – 18.00ч. / НЕДЕЛЯ /

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ      -        ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА       -        ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,ПОЧИВА”                                        -        ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ               -        ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,БОТЕВ” ДИМОВО                         -        ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ              -        ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ                -        ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА                -         ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

 

ХХVІ  КРЪГ – 12.05. – 18.00 ч. / СРЯДА/  МЕЖДИНЕН КРЪГ

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН         -        ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                     -        ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО               -        ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                        -        ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.              -        ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК          -        ,,ПОЧИВА”

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                       -        ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО          -        ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

 

ХХVІІ  КРЪГ – 16.05. – 18.00ч.  / НЕДЕЛЯ /

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО         -         ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ    -        ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА     -        ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ПОЧИВА”                                      -        ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ             -        ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,БОТЕВ” ДИМОВО                       -        ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ            -        ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ             -        ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

 

ХХVІІІ  КРЪГ – 23.05. – 18.00ч.  / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН       -       ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА              -       ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ                  -       ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО            -       ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                     -       ,,ПОЧИВА”

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.           -       ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК       -      ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                    -      ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

 

ХХІХ  КРЪГ – 26.05. – 18.00ч.  / СРЯДА /  МЕЖДИНЕН КРЪГ

,,ТРЯВНА” ТРЯВНА                   -      ,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН

,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО      -      ,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК

,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ  -    ,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.

,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА   -    ,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ

,,ПОЧИВА”                                    -    ,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО

,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ           -    ,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ

,,БОТЕВ” ДИМОВО               -         ,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА

,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ     -       ,,СИТОМИР” НИКОПОЛ

 

ХХХ  КРЪГ – 30.05. – 18.00ч.  / НЕДЕЛЯ /

,,ТОРПЕДО 2004” БОРОВАН    -    ,,ЛЕВСКИ 2007” ЛЕВСКИ

,,СИТОМИР” НИКОПОЛ          -    ,,БОТЕВ” ДИМОВО

,,ЧАВДАР” Б.СЛАТИНА           -    ,,АКАДЕМИК” СВИЩОВ

,,БОТЕВ” КОЗЛОДУЙ               -    ,,ПОЧИВА”

,,ЯНТРА 2000” ГАБРОВО         -    ,,АЛМУС БЕЕР” СТ.МАХАЛА

,,ГИГАНТ” БЕЛЕНЕ                 -     ,,ПАВЛИКЕНИ” ПАВЛИКЕНИ

,,ЛОКОМОТИВ” Г.ОРЯХ.       -     ,,ЛОКОМОТИВ” ДРЯНОВО

,,БАЛКАН” БЕЛОГРАДЧИК    -    ,,ТРЯВНА” ТРЯВНА